lokalforening til
fremme af kulturinteresser i Skallebølle
Udskriv denne side

Bestyrelse

Bemærk: vores mail-server staves nojsomhed.dk - altså med o

Formand: Peter Skibsted - Kløvermarken 18
tlf.: 65967954; peter.skibsted@nojsomhed.dk

Næstformand og sekretær: Gudrun Holm - Kelstrupvej 21
tlf.: 6447 3595; gudrun.holm@nojsomhed.dk

Kasserer: Poul Hansen - Syrenvænget 13
tlf.: 2679 7098; poul.hansen@nojsomhed.dk

Kaja Hartmann - Rugvænget 19
tlf.: 6596 7689; kaja.hartmann@nojsomhed.dk

Bent Arne Nielsen - Odensevej 80
tlf.: 64471415; bent.arne.nielsen@nojsomhed.dk

Hanne Lauridsen - Kløvermarken 26
tlf.: 6596 8095; hanne.lauridsen@nojsomhed.dk

Leif Hedelund - Rugvænget 3

Foreningens mail-adresse: post@nojsomhed.dk


Tidligere side: Formål
Næste side: Vedtægter